МЗХГ: До понеделник се подават заявки за плащане на обезщетенията за Eшерихия коли
Напомняме на земеделските производители, че до 17 ч. на 11 юли (понеделник) е крайният срок, в който могат да подават заявки за плащане на щетите, предизвикани от кризата с Ешерихия коли. Документи се приемат в областните дирекции на Д...
- Министерство на земеделието
- пт, 08 юли 2011 14:33