МРРБ: Представители на МРРБ ще проведат обучение на експерти, утвърдени от Комисията за присъждане на Етикет за иновации и добро управление на местно ниво
На 13 април т.г., в Центъра за обучение на местни власти на НСОРБ в с. Гергини, представители на Главна дирекция "Стратегическо планиране на регионалното развитие и административно-териториално устройство" към МРРБ ще проведат обучение...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- вт, 12 апр 2011 14:10