МК: Министър Банов: Със Столична Община Продължаваме Да Работим Заедно За Опазването На Културното Наследство
Със Столична община имаме идеална комуникация. Заедно ще търсим решение, с което да се избегне надстрояване на царската юзина в София. Заедно търсим и вариант по-скоро в общините да се изградят предвидените в закона звена за културното...
- Министерство на културата
- пн, 30 юли 2018