МС: Премиерът Борисов: Вече се усеща позитивен резултат от подписването на Договора за добросъседство
Само година, след като подписахме Договора за приятелство, добросъседство и сътрудничество, вече се усеща позитивен резултат за двустранните ни отношения. Това заяви министър-председателят Бойко Борисов по време на срещата си с премиер...
- Министерски съвет
- чт, 02 авг 2018