АПИ: Утре и в сряда шофьорите да се движат с повишено внимание при км 1 на АМ „Струма“ и км 19 на АМ „Тракия“
Утре – 14 януари, и в сряда – 15 януари, от 8:30 ч. до 17 ч. шофьорите да се движат с повишено внимание в двете посоки при км 1 на АМ „Струма“ и км 19 на АМ „Тракия“. На участъците ще се оборудват рамки на тол системата.
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пн, 13 яну 2020 16:40