МС: Министър-председателят Бойко Борисов пристигна в Египет
Министър-председателят Бойко Борисов пристигна в Египет, където утре по покана на президента Абдел Фаттах Ас-Сиси ще участва в официалното откриване на новата военноморска база „Бернис“ на брега на Червено море.На летището в Кайро прем...
- Министерски съвет
- вт, 14 яну 2020