Председателят на АПИ Георги Терзийски поздрави студентите на ВТУ "Тодор Каблешков"

Председателят на АПИ Георги Терзийски поздрави студентите на ВТУ "Тодор Каблешков"

Председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" Георги Терзийски приветства възпитаниците на ВТУ "Тодор Каблешков" за патронния  празник на училището.

 


 



Във висшето учебно заведение от днес работи Учебен център по “Пътна безопасност”, както и реновирана учебна лаборатория по “Автомобилна техника” и “Техническа безопасност и екология” към катедра “Транспортна техника”. На разположение на студентите в центъра по "Пътна безопасност" е симулатор, на които те ще могат да се обучават за шофиране в различни ситуации. Безопасността е изключително важна за развитието на качествената инфраструктурна, подчерта председателят на УС на АПИ.

 

галерия:


Photo_VTU_Todor_Kableshkov_7.jpg Photo_VTU_Todor_Kableshkov_4.jpg 

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето