СО: Фандъкова: Общественият транспорт е най- добрата алтернатива за придвижване в големия град
Общественият транспорт е най- добрата алтернатива за придвижване в големия град. Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова при откриването на конференцията „Бъдещето е в обществения транспорт“, организирана от КНСБ в рамките на Евро...
- Столична община
- чт, 16 сеп 2021 16:36