СО: Столична община организира 11 пункта за ваксинация срещу COVID-19 тази събота и неделя
Пунктовете за ваксинация тази събота и неделя, 6 и 7 ноември, които Столична община заедно със Столичната РЗИ организира ще бъдат единадесет. Имунизации срещу COVID-19 ще се извършват в две станции на метрото - при НДК с работно време ...
- Столична община
- пт, 05 ное 2021 11:51