СО: Тази събота и неделя продължава ваксинация срещу COVID-19 в 11 пункта на Столична община
На 20 и 21 ноември, събота и неделя, Столичната община организира единадесет пункта, в които желаещите да се ваксинират срещу COVID-19 имат възможност да направят имунизация. Ваксинацията се организира заедно със Столичната РЗИ. Досега...
- Столична община
- пт, 19 ное 2021 10:21