МЗ: Повторно преболедувалите COVID-19 вече могат да си извадят сертификат
От днес гражданите, които повторно боледуват от COVID-19, ще могат да получат нов „зелен сертификат“ за преболедуване. По предложение на проф. Мира Кожухарова министърът на здравеопазването е утвърдил със заповед правила, според които ...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- пт, 19 ное 2021 13:25