СО: Кметът на София награди атлети в неравностойно положение
По повод Деня на българския спорт кметът на София Васил Терзиев удостои с плакети за завоювани спортни постижения атлети в неравностойно положение. Младежите от Спешъл Олимпикс България, Българска Паралимпийска федерация и Федерация за...
- Столична община
- пн, 20 май 2024 19:00