МЗ: Министърът на здравеопазването д-р Евгений Желев ще участва в срещата на високо равнище на генералната асамблея на ООН за ХИВ/СПИН в ню йорк
На 7 юни, министърът на здравеопазването д-р Евгений Желев заминава за Ню Йорк. Той е ръководител на българската делегация, която ще вземе участие в срещата на високо равнище на Генералната асамблея на ООН за ХИВ/СПИН, която се провежд...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- пт, 06 юни 2008 20:39