НС: Приветствие на Георги Пирински към участниците в конференцията “Обсъждане на концепцията за нов закон за нормативните актове”
ПРИВЕТСТВИЕ НА ГЕОРГИ ПИРИНСКИ КЪМ УЧАСТНИЦИТЕ В КОНФЕРЕНЦИЯТА “ОБСЪЖДАНЕ НА КОНЦЕПЦИЯТА ЗА НОВ ЗАКОН ЗА НОРМАТИВНИТЕ АКТОВЕ”19 септеври 2008 г., СофияУважаема госпожо министър,уважаеми дами и господа магистрати,уважаеми изследователи,...
- Народно събрание на Република България
- пт, 19 сеп 2008