Омбудсманът: Омбудсманът предлага да бъдат обособени места, на които младите творци да показват изкуството си
София, 28 юни 2011г.Националният омбудсман изпрати писмо до министъра на културата, кмета на Столичната община и изпълнителния директор на Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ) с предложение да бъде обсъдена в...
- Омбудсман на Република България
- вт, 28 юни 2011