МЗ: Мз и сзо организират прояви за вредата от злоупотребата с алкохол
На 30 юни, от 11.00 до 15.00 ч., пред сградата на Министерството на здравеопазването ще бъде популяризирана вредата от злоупотребата с алкохол. Ще бъдат раздавани информационни материали, а със специални очила ще се симулира как въздей...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- ср, 29 юни 2011