ММС: Петър Стойчев: „Без „Славия” българският спорт нямаше да бъде същият”
Министърът на физическото възпитание и спорта Петър Стойчев отличи 28 заслужили слависти, чиито имена станаха емблема не само на най-стария столичен спортен клуб, но и на България. На официалната церемония в Националния музей на спорта...
- Министерство на младежта и спорта
- вт, 09 апр 2013