МВР: Без инциденти премина футболната среща между отборите на „Левски“ и „Локомотив София“
Вчера от 15.00 часа на столичния стадион „Георги Аспарухов“ се състоя футболна среща между отборите на „Левски“ и „Локомотив София“.Мачът премина спокойно без сериозни инциденти и нарушения на обществения ред. В полицейските управления...
- Министерство на вътрешните работи - Новини
- нд, 14 апр 2013