Омбудсманът: Омбудсманът Мая Манолова връчи дипломите на отличници - юристи от СУ
9 юни 2017 г. „За мен е изключителна чест да бъда заедно с вас в този толкова тържествен и важен за вас момент. Този ден е краят на един важен етап от вашия живот, но аз съм сигурна, че той е началото на друг, още по-важен.“ Това каза ...
- Омбудсман на Република България
- пт, 09 юни 2017