АПИ: На 1 януари от 14 ч. до 20 ч. се ограничава движението на камионите над 12 т по най-натоваренитe пътища. Две ленти ще има за прибиращите се към София през Владая
Утре - 1 януари, от 14 ч. до 20 ч. ще бъде ограничено движението на камионите над 12 тона по автомагистралите и най-натоваренитe пътища. Целта е повишаване на безопасността при пътуване и увеличаване на пропускателната способност на ин...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- нд, 31 дек 2017 08:20