СО: Йорданка Фандъкова провери работата на Завода за третиране на отпадъци
Кметът на София Йорданка Фандъкова провери работата на Завода за механично-биологично третиране на отпадъците на Столична община и присъства на седмичната оперативка на екипа. Проверката се състои месец след сключване на новите договор...
- Столична община
- пт, 29 дек 2017