СО: Йорданка Фандъкова и Мария Габриел присъстваха на събитието „Пчелите, биоразнообразието и зеленият град“
Кметът на София Йорданка Фандъкова и еврокомисарят Мария Габриел присъстваха на събитието „Пчелите, биоразнообразието и зеленият град“, организирано от сдружение „Биоград София“. Инициативата цели да обърне внимание върху ролята на пче...
- Столична община
- пт, 13 сеп 2019