МЗ: От утре, 22 януари, грипна епидемия е обявена в област Монтана
Регионална здравна инспекция – Монтана обявява грипна епидемия на територията на област Монтана от утре, 22 януари. На територията на областта до второ нареждане се ограничават плановите операции и свижданията в лечебните заведения. Пр...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- вт, 21 яну 2020 17:28