МС: Премиерът Борисов се срещна с президента на „Лукойл“ Вагит Алекперов
Министър-председателят Бойко Борисов проведе среща с президента на „Лукойл“ Вагит Алекперов. Двамата разговаряха в рамките на провеждащата се в Давос Годишна среща на Световния икономически форум. Премиерът Борисов изтъкна добрите резу...
- Министерски съвет
- вт, 21 яну 2020 20:21