СО: Кметът на София Йорданка Фандъкова присъства на откриването на учебната година във Втора английска езикова гимназия „Томас Джефенсън“
Здрава и успешна учебна година, която да бъде присъствена, защото е много важно ученици и учители да са заедно. Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова, която посети Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“ по повод Първ...
- Столична община
- ср, 15 сеп 2021 13:01