СО: Столична община отваря нов пункт за ваксинация в метрото от понеделник
Събота и неделя ще работят шест изнесени кабинета Още един общински пункт за ваксинация срещу COVID-19 ще бъде открит от понеделник, 27 септември, в метрото. Той ще се намира на връзката между метростанците „СУ "Св. Климент Охридски" и...
- Столична община
- пт, 24 сеп 2021 14:16