МОН: Гимназисти Извън Професионалните Паралелки Ще Учат Програмиране
За четвърта поредна година ученици от Х, ХI и ХII клас ще учат програмиране благодарение на Националната програма „Обучение за ИТ умения и кариера“ на Министерството на образованието и науката (МОН). В тригодишното обучение могат да се...
- Министерство на образованието и науката
- пн, 04 окт 2021 10:45