СО: Центърът за градска мобилност въвежда нова услуга за бързо заплащане и освобождаване при „скоба“
От 7 октомври 2021 година Центърът за градска мобилност въвежда нова услуга с мобилното приложение Sofia Plus за бързо заплащане и освобождаване при поставяне на „скоба“ на автомобил. Приложението се изтегля безплатно и изисква еднокра...
- Столична община
- чт, 07 окт 2021 10:11