СО: Столична община започна предоставянето на сандвич и топла напитка за хора в нужда
Столична община започна предоставянето на сандвич и топла напитка за хора в нужда като част от зимните мерки за подкрепа на бездомни и социално уязвими граждани. Мярката се прилага за трета поредна година и ще продължи до края на март....
- Столична община
- ср, 17 дек 2025 13:14