СО: Нестле с инвестиция от 19 мил. лв. в ново производство в София
Нова производствена линия Nestle Smarties бе пусната в експлоатация днес в присъствието на кмета на София Йорданка Фандъкова, , посланикът на конфедерация Швейцария в България Н.Пр. г-н Раймунд Фурер, министри и представители на медиит...
- Столична община
- вт, 02 ное 2021 15:41