МРРБ: Министър Комитова откри нов мост над р. Бели Осъм в Троян и връчи Акт 16 за съоръжението на кмета
Министърът на регионалното развитие и благоустройството Виолета Комитова откри днес нов мост над река Бели Осъм в Троян, заедно с който е осигурена и пътна връзка за Троянския манастир и с. Орешак. По време на символичната церемония ми...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- чт, 04 ное 2021 13:45