СО: Събрани са над 18 000 броя излезли от употреба автомобилни гуми в кампанията на общината
От началото на ноември до сега в рамките на общинската кампания за събиране на излезли от употреба стари автомобилни гуми са събрани над 18 000 броя. Кампанията тази година стартира на 5 ноември в 10 столични района и са разкрити места...
- Столична община
- чт, 18 ное 2021 14:10