НС: Меморандум за сътрудничество подписаха Групата за приятелство България – Монголия в Народното събрание и парламентарната група Монголия – България във Великия държавен хурал на Монголия
Председателят на Групата за приятелство България – Монголия в Народното събрание Росица Кирова и председателят на парламентарната група Монголия – България във Великия държавен хурал на Монголия Сандаг-Очир Ценд подписаха Меморандум за...
- Народно събрание на Република България
- чт, 15 яну 2026