СО: Насилието не започва с удар: София говори за червените флагове
Столична община стартира кампанията „Денят на червените флагове“, посветена на ранното разпознаване на токсични връзки и превенцията на насилието. Инициативата е по идея на заместник-кмета на София по социални дейности и здравеопазване...
- Столична община
- вт, 03 фев 2026 14:29