СО: Благородна Здравкова: Над 240 групи посетиха изложбата „Какво става със Земята“ в Музейко
Над 240 организирани ученически групи са посетили образователната изложба „Какво става със Земята“ в Музейко от нейното откриване досега. Това съобщи заместник-кметът в направление „Култура и туризъм“ на Столична община Благородна Здра...
- Столична община
- чт, 19 фев 2026 12:00