Президентството: Вицепрезидентът Йотова поздрави завършващите студенти лекари по дентална медицина в Медицинския университет в София
Вицепрезидентът Илияна Йотова беше гост на церемонията по връчване на дипломите на завършващите студенти лекари по дентална медицина в Медицинския университет в София. „Желаещите да учат в Медицинския университет са много, от Европа и ...
- Президентство на Република България
- вт, 01 окт 2024 15:16