МЗ: Министър-председателят Сергей Станишев и министърът на здравеопазването д-р Евгений Желев откриха в УМБАЛ-Варна ново отделение по образна диагностика с уникална апаратура
„С инсталирането на първия в страната позитронно-емисионен томограф в Университетската болница "Св.Марина" - Варна е постигната цялостна дигитализация на образната диагностика в лечебното заведение, с което тази дейност отговаря изцяло...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- ср, 27 май 2009