АПИ: Пуска се движението при детелината на бул. „България“
Въпреки че от СО не е изпълнено изискването за рамка за височина на камионите, удобството на гражданите е най-важноПуска се движението при детелината на бул. „България“. Въпреки, че от Столична община не е изпълнено изискването за рамк...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- сб, 19 окт 2024 19:48