МВР: Досъдебно производство за хулиганство е образувано в районното управление в Годеч
Сигналът за случая в с.Шума е подаден от жителка на селотоВчера, 25 октомври, към 12.45 часа от тел.112 в ОДМВР–София е предадено съобщение от жителка на годечкото с. Шума. В сигнала тя обяснила, че видяла двама непознати да се опитват...
- Министерство на вътрешните работи - Новини
- вт, 26 окт 2010