СО: Кметът Васил Терзиев подписа Меморандум за устойчиво управление на Перловска река
Перловската река е моделът за това как да продължим да работим през годините, заяви столичният кмет Кметът на Столичната община Васил Терзиев подписа Меморандум за устойчиво управление на Перловска река, който е резултат от проекта “Пу...
- Столична община
- пн, 18 ное 2024 12:43