МРРБ: И МРРБ се включва в кампанията за почистване на София
На 9 април т.г (събота), служителите на Министерството на регионалното развитие и благоустройството и второстепенните разпоредители към него, ще се включат в пролетното почистване на столицата, което е част от мащабната кампания „Да из...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- пт, 08 апр 2011 12:49