МРРБ: Премиерът Борисов и министър Плевнелиев откриха в Стара Загора най-модерната у нас пречиствателна станция за отпадни води
Премиерът Бойко Борисов и министър Росен Плевнелиев откриха днес край Стара Загора пречиствателна станция за отпадни води и довеждащ към нея колектор. Съоръжението е част от мащабен проект „Изграждане на пречиствателни станции за отпад...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- чт, 21 апр 2011 17:19