МЗХГ: Българска агенция по безопасност на храните извърши проверка на ресторант след сигнал за хранително натравяне
На 12 юли 2011 година, след подаден сигнал от РЗИ – Стара Загора за хранителна интоксикация на 23-ма спортисти, хранили се в ресторант „ЕЛМИРА“, находящ се в град Гълъбово, инспектори от ОДБХ – Стара Загора извършиха незабавна проверка...
- Министерство на земеделието
- ср, 13 юли 2011 16:44