МЗ: На 22 октомври беше отбелязан Европейският ден на донорството
За първи път у нас бяха връчени награди за принос в развитието на тази дейност На 22 октомври 2011 г. в Градинката на донорите в парка „Заимов” в София тържествено беше отбелязан Европейският ден на донорството. Инициативата е част от ...
- Министерство на здравеопазването - Новини
- вт, 25 окт 2011 17:26