МРРБ: Министър Павлова ще връчи награди на „зелени градове“
Министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова ще награди общини, отличени в националната кампания „Зелена България“.Тя ще връчи призовете на победителите в категорията „Най-зелен град“ за населени места от 30 д...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- вт, 11 дек 2012 14:21