МОСВ: Добивът на блатно кокиче е разрешен само от две находища в страната
Със заповед на министъра на околната среда и водите Юлиян Попов е разрешено добиването на листо-стъблена маса от блатно кокиче само в двете защитени местности „Иван гьол” и „Блатото” в Ямболска област. Eкспертите на РИОСВ-Стара Загора ...
- Министерство на околната среда и водите - Регионални новини
- вт, 30 апр 2013 14:28