МО: Военнослужещи от гарнизон Стара Загора участваха в тържествен ритуал по поднасяне на венци и цветя по повод отбелязването на 136-та годишнина от боевете за Стара Загора
Военнослужещи от военни формирования 24150 и 48430 – Стара Загора, участваха днес, 31 юли, в тържествен ритуал по поднасяне на венци и цветя на мемориалния комплекс ”Бранителите на Стара Загора” по повод отбелязването на 136-та годишни...
- Министерство на отбраната
- ср, 31 юли 2013