ИПИ: Повече износ на ток, но на по-ниска цена
Едно от малкото, да не кажем единственото, добро решение в електроенергетиката, което беше взето последните години, беше премахването на т.нар. цветни добавки[1] към таксата за пренос на електроенергия за износ. Тя беше въведена в сред...
- Институт за пазарна икономика
- пт, 21 март 2014