МОСВ: Министър Ивелина Василева открива обекти в Горна Оряховица и Бяла
Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева ще открие на 2 юни от 9,30 ч. в Горна Оряховица реконструираната ВиК мрежа в града. Финансирането е осигурено от Предприятието за управление на дейностите по опазване на околна сре...
- Министерство на околната среда и водите - Национални новини
- ср, 01 юни 2016 15:02