АПИ: До 6 юли движението при км 20 на АМ „Тракия“ ще се осъществява двупосочно в платното за София поради авариен ремонт на фуга
От днес до 6 юли движението при км 20 на АМ „Тракия“ ще се осъществява двупосочно в платното за София поради авариен ремонт на дилатационна фуга. От тази неделя, 19 юни - до края на ремонта през почивните дни ще се въвежда реверсивно д...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пт, 17 юни 2016 18:37